Prechodová animácia | dovozyaut.sk
mar. 22, 2021

Najočakávanejšie autá roku 2021 - 4. časť

Nissan Ariya Najocakavanejsie auto roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia | dovozyaut.sk

 

Nissan Ariya (stred 2021)

Nissan Ariya najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Nissan má už vo zvyku otriasť trhom, vždy keď príde s novým modelom SUV. Quashqau a Juke patria k najpopulárnejším autám na cestách. Nissan preto dúfa, že ich nový elektrický SUV-Crossover bude minimálne tak úspešný. Napomôcť tomu má futuristický dizajn, prijatelná cena a skvelý dojazd. Dostupná bude aj športová verzia, ktorá sa dostane z 0 na 100km/h za 5.1 sekundy, čo je rýchlejšie ako napríklad Porsche Macan.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Maserati MC20 (stred 2021)

Maserati MC najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

MC20 bude prvým vozidlom v takzvanom reštarte značky Maserati. Tento dvojsedadlový superšport vstúpi najprv do predaja s benzínovou V6 s výkonom 621 koní. A neskôr budú doplnené aj verzie plug-in hybrid ale aj čisto elektrická verzia s tromi motormi a 800V nabíjaním.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Lotus Evija (stred 2021)

Lotus Evija najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Adept na titul nový najšialenejší hyperšport mal byť v predaji už v roku 2020. Testovanie sa však koli pandemii predĺžilo a tak si klienti musia na prvé kusy počať ešte pár mesiacov. Evija je plneelektrické vozidlo s hmotnosťou len 1680kg a výkonom 2000 koní. Presné ceny znmáne niesu nakoľko bude len 130 kusov, no pod 2 milióny to učite nebude.

Foto: finálna podoba vozidla

 

BMW iX (koncom 2021)

BMW iX najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Elektrické SUV s kontroverzným dizajnom, ktorý rozdelil fanúšikov na tých čo ho nenávidia a tých čo naopak milujú príde na trh koncom tohto roka. iX je veľké asi ako dnešná X5 a má priamo konkurovať Tesle modelu X. S vykonom do 500 koní a levelom 3 autonómnou jazdou sa to BMW môže určite podariť. Cena však bude dosť vysoká a záujemci za iX zaplatia okolo 100 tisíc eur.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Tesla Cybertruck (koncom 2021)

Tesla Cybertruck najocakavanejsie auta roku 2021

Cybertruck rozhodne netreba prdstavovať žiadnemu automobilovému fanúšikovi. Nie len samotný dizajn ale aj predstavenie bolo šokujúce, keď sa podarilo rozbiť údajne nerozbiteľné okno priamo na pódiu. Napriek tomu si 600tisíc zákazníkov Cybertruck predobjednalo a prvý by sa mali dočkať doručenia už koncom tohto roka.

Foto: finálna podoba vozidla

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.