hero image usmiata žena na stránke dovozyaut.sk | dovozyaut.sk

Sme Váš osobný dovozca áut zo zahraničia

s viac ako 2000 spokojnými klientmi na Slovensku

ikonka hviezda pre Referenencie dovozyaut.sk | dovozyaut.sk
ikonka hviezda pre Referenencie dovozyaut.sk | dovozyaut.sk
ikonka hviezda pre Referenencie dovozyaut.sk | dovozyaut.sk
ikonka hviezda pre Referenencie dovozyaut.sk | dovozyaut.sk
ikonka hviezda pre Referenencie dovozyaut.sk | dovozyaut.sk

“S Vašimi službami som bol vždy spokojný. Doviezli ste mi 3 autá a nikdy nebol žiaden problém. Všetko ste vybavili rýchlo a podľa mojich predstáv. Určite v budúcnosti, ak budem uvažovať o dovoze auta zo zahraničia, tak sa zase na Vás obrátim. Prajem Vám nech sa Vám aj ďalej darí a ďakujem za spoluprácu s Vami.”

 Vladimír

Prvé dovezené auto bolo Ford Escort už v roku 2007

Začali sme pred mnohými rokmi a každým dovezeným autom sme vylepšovali naše služby. Pýtali sme sa zákazníkov, čo sa im na našej službe páčilo a čo by sme mali vylepšiť. A ani sme sa nenazdali a tých zákazníkov bolo viac ako 2000.

Čo hovoria na naše služby?

Dekoračná grafika | dovozyaut.sk

S dovozom auta zo zahraničia som bol veľmi spokojný. Firma reagovala na moje požiadavky veľmi pružne a maximálne profesionálne. Vybavili všetky procesné úkony a doklady potrebné pre prihlásenie mi odovzdali už vyplnené a mne stačilo auto len prihlásiť na polícii. Doporučujem všetkým, ktorí sa rozhodli kúpiť auto v zahraničí.

Lukáš
Dekoračná grafika | dovozyaut.sk

Cez víkend som si na internete vyhliadol auto v Nemecku a v pondelok kontaktoval dovozyaut.sk. V stredu som mal auto doma. Rýchlo, bez stresu a behania po úradoch. Takto som si doviezol už dve autá, s oboma absolútna spokojnosť. Ochota, profesionalita a cena za komplexnú službu primeraná. Keď budem kupovať ďalšie auto, viem na koho sa znova obrátim - na Vás!

Martin
Dekoračná grafika | dovozyaut.sk

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť aj s výberom auta, aj s celým priebehom kúpy auta. Nesmierne si cením Vašu korektnosť voči zákazníkom.

Henrieta
Viac referencii

S našimi službami získate všetko,
čo potrebujete pri kúpe auta zo zahraničia

ikonka dovoz aut zo zahranicia | dovozyaut.sk

Dovoz auta

Máte už zabezpečený dovoz auta zo zahraničia?

Chcem dovoz
ikonka prihlasenie auto dovezeneho zo zahranicia | dovozyaut.sk

Prihlásenie vozidla

Straší vás alebo neviete, ako prihlásiť auto zo zahraničia?

Prihlásiť auto
ikonka prevozne znacky pozicanie | dovozyaut.sk

Prepravné značky

Potrebujete požičať prepravné značky?

Chcem značky
ikonka zaruka na auto z dovozu | dovozyaut.sk

Záruka na auto

Chcete mať istotu ako pri novom aute?

Chcem záruku
ikonka financovanie vozidla dovezeneho zo zahranicia | dovozyaut.sk

Pôžička na auto

Chýbajú vám finančné prostriedky?

Potrebujem pôžičku

Špecializujeme sa na dovoz áut
z Nemecka

Poznáme množstvo nemeckých autobazárov a darí sa nám odhadnúť, kde prezentovaný technický stav vozidla nemusí celkom zodpovedať realite. Naše skúsenosti s nemeckým trhom nám umožňujú nielen vybaviť, ale predovšetkým poradiť správny výber auta. Preto, ak chcete auto z Nemecka, s nami máte istotu, že sa kúpa vydarí.

Delí vás už iba krok od
"nového" auta zo zahraničia

Stačí, ak nás kontaktujete a spoločne doladíme nielen výber auta, ale aj jeho dovoz, financovanie, prihlásenie a predĺženú záruku.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.