ikonka pre referencie dovozyaut.sk - skúsenosti a co o nas hovoria nasi zakaznici | dovozyaut.sk

Referencie

Čo hovoria o nás naši zákazníci?

“Pred dvoma rokmi ste mi doviezli z Nemecka Toyotu Corollu. Dodnes na nej jazdím a som s ňou spokojná. Oceňujem Vašu profesionalitu pri  odskúšaní auta u predávajúceho, jeho dovoze, ako aj pri vybavovaní všetkých potrebných dokladov pre prihlásenie vozidla.

Všetko prebehlo načas k mojej úplnej spokojnosti. Ak budem auto meniť, určite sa opäť na Vás obrátim.”

Katarína

“S vašou prácou sme boli maximálne spokojní. Prístup, ochota a spoľahlivosť = Max. spokojnosť. Ak budeme do budúcna opäť riešiť dovoz auta, vieme na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme.”

Manželia z Bratislavy

“MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ s vašimi službami! Vážne, neviem, čo by som mohol vytknúť. Dostal som presne to, čo som si objednal. Všetky podmienky, na ktorých sme sa dohodli, boli splnené. Všetko bolo podrobne vysvetlené. Celkový priebeh a komunikácia na profesionálnej úrovni, od začiatku až do konca. Takto si predstavujem prístup k zákazníkovi!”

Maroš

“S Vašimi službami som bol vždy spokojný. Doviezli ste mi 3 autá a nikdy nebol žiaden problém. Všetko ste vybavili rýchlo a podľa mojich predstáv. Určite v budúcnosti, ak budem uvažovať o dovoze auta zo zahraničia, tak sa zase na Vás obrátim. Prajem Vám nech sa Vám aj ďalej darí a ďakujem za spoluprácu s Vami.”

 Vladimír

“S dovozom auta zo zahraničia som bol veľmi spokojný. Firma reagovala na moje požiadavky veľmi pružne a maximálne profesionálne. Vybavili všetky procesné úkony a doklady potrebné pre prihlásenie mi odovzdali už vyplnené a mne stačilo auto len prihlásiť na polícii. Doporučujem všetkým, ktorí sa rozhodli kúpiť auto v zahraničí.”

Lukáš 

Máte záujem o dovoz auta zo zahraničia?

Radi pre vás pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Stačí, ak nás kontaktujete a spoločne doladíme nielen výber auta, ale aj jeho dovoz, financovanie, prihlásenie a predĺženú záruku.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.