ikonka pre referencie dovozyaut.sk - skúsenosti a co o nas hovoria nasi zakaznici | dovozyaut.sk

Referencie

Čo hovoria o nás naši zákazníci?

“Rozhodol som sa, že chcem AUDI A5. Začal som hľadať spoločnosť, ktorá mi vozidlo privezie. Z troch firiem, padla voľba na tú vašu, pretože po požiadaní o cenovú ponuku, som obratom dostal odpoveď, v ktorej bolo všetko rozpísané dopodrobna. Dokonca ste sa so mnou telefonicky spojili a vyjasnili si nezrovnalosti, a tým si Dovozy Áut získala moju dôveru. Z Nemecka mi prišiel väčší počet fotiek vozidla a informácia o tom, že je všetko v poriadku a vozidlo cestuje na Slovensko. Po vybavení všetkých papierovačiek až po slovensky TP ubehol približne týždeň. Vznikla aj malá nezrovnalosť, ale firma operatívne riešila daný problém na vlastné náklady, a to k spokojnosti zákazníka.
Za mňa sú vaše služby nastavené vysoko nadštandard. Ani raz som nedostal odpoveď nedá sa, nemôžeme. Skutočne odporúčam túto firmu na dovoz áut zo zahraničia. Ich prioritou je rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita ponúkaných služieb.”

Marko 

“Vyjadrujem maximálnu spokojnosť aj s výberom auta, aj s celým priebehom kúpy auta. Nesmierne si cením Vašu korektnosť voči zákazníkom.”

Henrieta

“Auto, ktoré ste mi zadovážili z Nemecka je v bezchybnom stave a výborne mi slúži. Môžem záujemcom o kúpu auta zo zahraničia vrelo odporučiť vašu firmu a odkázať im, že nemusia mať žiadne obavy, že by boli nejako oklamání, práve naopak ešte dostanete pri kúpe dobré rady. Vybavovanie všetkých náležitosti prebehlo rýchlo bez komplikácií.”

Milan

“So všetkým som bol spokojný. Auto funguje, ako má. Ja som si auto vyhliadol na nete, ale všetko ostatné ste vybavili za mňa ľudia z Dovoz Áut. Potom som si už poň len prišiel do BA. O postupe ma riadne informovali, odpovedali na moje otázky... proste profesionálny prístup.” 

Olejárov

“Autíčko Mercedes A180 dovezené vo veľmi krátkom čase na základe výberu na www.mobile.de. Všetky formality vybavené (STK,emisná, preklady), len ho prihlásiť a voziť sa. Auto ide presne podľa očakávaní a všetko je  O.K.

Moje hodnotenie pána dovozcu : FIVE STARS”

Dušan

Máte záujem o dovoz auta zo zahraničia?

Radi pre vás pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Stačí, ak nás kontaktujete a spoločne doladíme nielen výber auta, ale aj jeho dovoz, financovanie, prihlásenie a predĺženú záruku.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.