Prechodová animácia | dovozyaut.sk
mar. 13, 2020

Top filmy pre milovníkov áut - 1. časť

Top filmy pre milovníkov áut - Blog Dovoz áut zo zahraničia | dovozyaut.sk

Automobily sú od nepamäti veľkou súčasťou filmov a často aj stredobodom akčných scén. Vybrali sme pre vás niekoľko, ktoré rozhodne stoja za pozretie, či už ste fanúšikom áut alebo len dobrých filmov.


10. The Car (1971)

V perfektnom svete by bol The Car v každom zozname top automibilovných filmov. Vycházdajúci zo 70. rokov a žánru katastrofických/strašidelných filmov ako ako Čeluste. The Car je príbeh o aute, ktoré naháňa a zabíja ľudí v malých amerických mestách.


9. Rýchlo a zbesilo (séria)

Keď séria v roku 2009 začala, bolo to len o autách, závodoch, tuningu. Neskôr však od tejto pôvodnej myšlienky mierne odbočila, no možte si byť istý, že v každom filme sa nájde niekoľko šialených naháňačiek a množstvo brutálnych áut. Realizmus bokom a filmy Rýchlo a zbesilo určite patria k takzvaným guilty-pleasure filmom, ktoré si vždy radi pozrieme.


8. Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)

Milovníci komédií si rozhodne prídu na svoje. Will Ferrel a Adam McKay stárňujú jazdcov Nascar a ich komediálna chémia zaručuje, že vás po dopozeraní filmu bude brucho boliť od smiechu.


7. Rush (2013)

Skutočný príbeh o jazdcovi F1 - Niki Lauda s perfektným obsadením ,réžiou a príbehom. Film, ktorý si fanúšikovia obľubili hneď ako vyšiel a milujú ho do dnes.


6. 60 sekúnd (2000)

Randall „Memphis“ Raines, ktorého stvárňuje Nicolas Cage bol tým najlepším zlodejom áut v USA. Teraz už nejaký čas seká dobrotu, ale pod výzorom sympatického slušného muža stále číha dravec pripravený kedykoľvek zaútočiť. To sa výborne hodí vo chvíli, kedy sa Randallov mladší brat Kip Raines zapletie s krutým gangstrom Raymondom Calitrim a svojou neopatrnosťou ho pripraví o desiatky kradnutých luxusných áut pripravených na predaj.

Top 5 filmov vám predstavíme v pokračovaní tohto článku.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.