Prechodová animácia | dovozyaut.sk
jan. 25, 2021

Najočakávenejšie autá roku 2021 - 2. časť

Volkswagen Golf R Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia | dovozyaut.sk

Volkswagen Golf R (prvý štvrťrok 2021)

Volkswagen Golf R Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Golf R je už veľa rokov veľmi oblúbeným vozidlom. Teraz prichádza najvýkonnejšie Rko, aké tu kedy bolo. 2.0 litrový motor s turbom sa postará o výkon 315 koňských síl.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Fiat 500 (prvý štvrťrok 2021)

Fiat 500 Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Fiat 500 sa pretransformoval v poslednej dobe na elektrickú verzriu. Čo dáva určite zmysel, keďže ide o malé mestské auto. Nová generácia v roku 2021 bude mať 42kWh batériu s dojazdom až 320km a 85kw rýchlonabíjačka sľubuje nabitie na 80% za 35 minút. Toto všetko ponúka Fiat za, pre elektrické auto, veľmi prijateľnú cenu okolo 30 tisíc eur.

Foto: finálna podoba vozidla

 

BMW iX3 (stred 2021)

BMW iX3 Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

BMW iX3 sa tak isto pripája do segmentu elektrických SUV. Doplní tak v triede svojich rivalov Audi E-Tron, Jaguar I-Pace či Mercedes-Benz EQC. Narozdiel od svojich rivalov sa ale BMW rozhodlo nepostaviť auto úplne od základov, ale pôjde o elektrickú verziu X3. iX3 bude mať 70kWh batériu a slušný dojazd okolo 450km.

Foto: finálna podoba vozidla

 

McLaren Elva (prvý štvrťrok 2021)

McLaren Elva Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Dopyt po limitovaných McLarenoch sa neustále zvyšuje a automobilka tým pádom môže prinášať stále nové modely. Jeden z 250 plánovaných kusov si prvý zákazníci vyzdvihnú už onedlho. Elva je poháňaný 804 koňovou V8 s dvomi turbami a zadným náhonom. Z 0 na 200km/h sa dostane za 6,7 sekundy. Pri jazde touto rýchlosťou si určite pripravte helmu, alebo minimálne okuliare, keďže Elva nemá čelné sklo a stretnutia s hmyzom asi nebudú najpríjemnejšie.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Volkswagen Arteon Shooting Brake (prvý štvrťrok 2021)

Volkswagen Arteon Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz auta zo zahranicia

Táto kombi verzia obľúbeného Arteonu vznikla skôr pre štýl ako pre praktikalitu, keďže Volkswagen má v ponuke Passat kombi pre tých, ktorým ide hlavne o úložný priestor. Štandardné motory ako 1,5l, 2,0l, benzíny, diesle ale aj plug-in hybrid neskôr doplní aj R model.

Foto: finálna podoba vozidla

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.