Prechodová animácia | dovozyaut.sk
jan. 5, 2021

Najočakávenejšie autá roku 2021 - 1. časť

Mercedes Benz EQA Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia | dovozyaut.sk

Mercedes-Benz EQA (prvý štvrťrok 2021)

Mercedes Benz EQA Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia

Nový kompaktný crossover EQA EV sľubuje dojazd 400km na jedno nabitie a ceny zhruba porovnateľné s obdobami modelu Tesla Model 3 a pripravovaného Volkswagenu ID 3. Mal byť vyrobený v modernizovanej továrni Smart vo Francúzsku, ale tento plán sa zmenil. Po ňom bude nasledovať model SUV s názvom EQB.

Foto: predpokladaný dizajn vozidla

 

Mercedes-AMG One (prvý štvrťrok 2021)

Mercedes AMG one Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia

Hviezda autosalónu vo Frankfurte 2017 (na obrázku) sa mala sériovej verzie tohto pretekárskeho automobilu dočkať už koncom roku 2020 a k zákazníkom začiatkom roku 2021. 1,6-litrový V6 motor odvodený z formuly 1 bude mať viac ako 1000 koní, aj keď finálna hodnota sa ešte len potvrdí.

Napriek ohromnej cene automobilu, vyše 3 milióny eur, dostalo AMG od dôveryhodných zákazníkov 1100 žiadostí na 275 kusov, ktoré sa budú vyrobené.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Ford Mustang Mach-E (prvý štvrťrok 2021)

Ford Mustang Mache - E Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia

Roky pripravovaný Ford Mustang Mach-E, nezdieľa s dvojdverovým športovým automobilom z roku 1964 nič iné ako meno a niekoľko štylistických prvkov. Mustang Mach-E je odpoveďou spoločnosti Ford na Teslu Model Y a od základov bol vyvinutý ako elektromobil. Zákazníci budú mať na výber pohono zadných a všetkých kolies, štandardným alebo diaľkovým akumulátorom a výkonom medzi 254 a 459 koní v závislosti od konfigurácie. Dojazd sa pohybuje od 330 do 490km.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Hyundai Tuscon (prvý štvrťrok 2021)

Hyundai Tuscon Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia

Predaje Tucsonu sa na väčšine trhov v posledných rokoch prudko zvýšili. Hyundai sa pokúsi udržať dynamiku vďaka novému, štýlovejšiemu modelu vylepšenému po všetkých stránkach. Dizajnéri sa vydali odvážnejším smerom, obvzvlášť v prednej časti vozidla, ale neurobili výrazné zmeny v proporciách modelu. Vo svojej triede by mal Tuscon stále vyniknúť ako jeden z priestrannejších modelov.

Očakávajte príjemnejší interiér s viac technickými vlastnosťami a novými možnosťami motora, ktorý doplní prichádzajúce zmeny.

Foto: finálna podoba vozidla

 

Mercedes-Maybach GLS 600 (prvý štvrťrok 2021)

Mercedes Maybach GLS 600 Najocakavanejsie auta roku 2021 - dovoz aut zo zahranicia

Mercedes-Maybach spravil zo sedemmiestneho GLS palác na kolesách s priestorom pre štyri alebo päť cestujúcich. Aj keď bol vyvinutý primárne pre čínsky trh, kde ľudia využívajúci šoférov milujú značku Maybach, v roku 2020 bude debutovať na väčšine hlavných svetových trhov.

V minulosti označoval štítok 600 výkonnú V12. To už neplatí; silne pochrómovaná maska chladiča skrýva známu V8 s objemom 4,0 litra s dvojitým preplňovaním, ktorú nájdete v čoraz väčšom počte modelov. Cena ešte nebola oznámená, ale lacné to rozhodne nebude.

Foto: finálna podoba vozidla

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.